ТРУСКАВЕЦЬ — УНІКАЛЬНИЙ БАЛЬНЕОЛОГІЧНИЙ КУРОРТ

trusk_pre

Трускавець розташувався в мальовничих передгір’ях Східних Карпат. Оточений з усіх боків цілющими хвойними і листяними лісами, він є справжньою перлиною Прикарпаття.

Історія Трускавця як здравниці починається з першої половини XIX століття. У 1827 році були побудовані купелі, перетворили Трускавець з містечка солеварів у курорт.

На сьогодні він є самим відвідуваним і відомим бальнеологічним курортом України. На його території приймають гостей більше 20 санаторіїв, пансіонатів та дитячих оздоровчих таборів. Трускавець — це місце для омолодження тіла і душі. Пансіонати і санаторії Трускавця кожен рік приймають до 300 000 туристів зі всього світу.

Трускавець – всесвітньо відомий курорт, який став популярним завдяки своїм мінеральним водам. Найвідоміша з них — “Нафтуся”, ефективна при захворюваннях нирок, печінки, жовчних шляхів, ендокринних захворюваннях і порушеннях обміну речовин. Мінеральні води Трускавця сприяють виведенню каменів, а також нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту і підшлункової залози, сприяють відновленню імунітету організму завдяки імуномодулюючій дії і попереджають онкологічні захворювання.

Консультації та діагностика в санаторіях проводяться висококласними фахівцями, індивідуально подбираючими курс лікування, заснований на унікальних можливостях бальнеологічного курорту і досягненнях сучасної медицини. Практично кожен санаторій має свої бювет з мінеральними водами. Багато санаторіїв мають власні СПА-салони і басейни.

Відпочинок в Трускавці хороший як влітку, так і взимку. Найбільше туристів приїжджає в період червень-вересень та грудень-січень. Ціни на відпочинок у Трускавці у високий сезон зростають на 10-15%. З кожним роком про курорт Трускавець дізнаються все більше туристів, які хочуть оздоровитися відомою «Нафтусею».

Плануючи відпустку та відпочинок в Трускавці, на нашому сайті можна вивчити пропозиції численних санаторіїв, пансіонатів і готелів.

КУРОРТ ТРУСКАВЕЦЬ — ЛІКУВАННЯ ТА СЕРВІС ЄВРОПЕЙСЬКОГО РІВНЯ

trusk_likuvЩорічно для профілактики і лікування багатьох захворювань, загального оздоровлення організму і зміцнення імунітету до Трускавця на лікування приїжджають сотні тисяч туристів з усього світу. Високі результати в лікуванні досягаються завдяки комплексній дії таких факторів, як мінеральні води Трускавця, фізіотерапевтичні процедури та процедури водолікування.

У санаторіях і віллах Трускавця використовують найсучасніші методи лікування: бальнеотерапія, гідроозонотерапія і фізіотерапевтичні процедури. Їх налічується понад 120 видів. Невід’ємною частиною лікування та оздоровлення на курорті є прийом мінеральної води «Нафтуся» Трускавецького родовища. У Трускавці успішно лікують:

 • хронічні пієлонефрити, латентні форми пієлонефритів, пієлонефрити з аномаліями розвитку нирок і сечовивідних шляхів
 • післяопераційні стани, стани після видалення каменів,
 • вроджені ниркові аномалії,
 • сечокам’яні хвороби з поодинокими і множинними каменями в нирках і сечовивідних шляхах,
 • хронічні простатити,
 • везикуліти і цистити.
 • хронічні гастрити, панкреатити, езофагіти
 • гепатити, стани після інфекційного гепатиту
 • холецистити і ангіохоліти
 • жовчнокам’яна хвороба, крім форм, які потребують хірургічного втручання
 • дискінезія жовчовивідних шляхів, жовчного міхура і кишечника
 • латентна форма хронічного панкреатиту без частих загострень
 • хронічні коліти і ентероколіти, крім стенозующих, туберкульозних, виразкових, бактеріальних і паразитарних форм.
 • хронічні бронхіти і трахеїти
 • емфіземи легенів і бронхіальні астми
 • пневмосклероз та ін.
 • цукровий діабет
 • діатези
 • подагра.
 • обмінно-дистрофічні захворювання хребта, суглобів
 • захворювання статевих органів
 • функціональні хвороби нервової систем.

МІНЕРАЛЬНІ ВОДИ, СОЛІ І ГРЯЗІ ТРУСКАВЦЯ

Джерело «Марія»
Це хлоридно-сульфатно-натрієва вода. Вона знижує шлункову секрецію, стимулює, жовчоутворювальну функцію печінки, збільшує вироблення жовчі, зменшує концентрацію холестерину в жовчі, стимулює регенерацію тканин печінки. А ще «Марія» зменшує запальні процеси і спастичні прояви в шлунково-кишковому тракті. Лікарі рекомендують вживати її при захворюваннях цукрового діабету, панкреатитах, запальних процесах сечовивідних каналів, печінки та інших супутніх хворобах строго за призначенням лікуючого персоналу.
Джерело «Софія»
Хлоридно-сульфатно-натрієва вода з підвищеним вмістом мікроелементів. Це джерело впливає на кислотно-лужний баланс і сприяє зменшенню кислотоутворюючої функції шлункових залоз. Медики рекомендують її в лікуванні захворювань шлунка, кишечнику і дванадцятипалої кишки (хронічні панкреатити, хронічні коліти, хронічні гастрити з нормальною та підвищено кислотністю, при виразковій хворобі).
Джерело «Юзя»
це слабомінералізована вода зі слабким запахом сірководню. Органічні речовини, які знаходяться в ній, підсилюють лікувальну дію на організм людини. А завдяки речовинам гліцеринового походження це джерело сприятливо впливає на шкіру, надає їй здоровий вигляд і еластичність. Але її слід вживати тільки за призначенням лікарів.
Джерело «Броніслава»
Мінеральну воду джерела використовують для полоскання горла і носоглотки при лікуванні верхніх дихальних шляхів. Для зовнішнього використання застосовуються води інших джерел у вигляді ванн, зрошень, промивань, гідромасажу та інгаляцій. Крім мінеральних, використовуються вуглекислі і смарагдові ванни, які діють особливо ефективно при супутніх захворюваннях серцево-судинної системи, цукровому діабеті і порушенні обміну речовин. Басейн з мінеральною водою і сауну відвідують усі, хто відновлює функції суглобів і м'язів. Мінеральні ванни сприяють ефективному лікуванню остеохондрозів, артритів, артрозів і міозитів.
Сіль ``Барбара``
Конкурентом знаменитої карловарської солі є Трускавецька сіль «Барбара», яку добувають з високомінералізованої ропи, що дозволяє використовувати її для дуоденальних зондувань, промивань кишечника і як проносний засіб. Природні лікувальні чинники солі «Барбара» суттєво впливають на захисні сили організму, підвищують імунітет. Надає їй здоровий вигляд і еластичність. Але її слід вживати тільки за призначенням лікарів.
Лікувальний озокерит
У 1850 році австрійський мінеролог Глюкер вперше назвав земний віск озокеритом (з грецької мови - «озо» -пахну, «херос» -віск. Основні його поклади знаходяться в м. Борислав, а колись озокерит добували і в Трускавці. З 1861 року на курорті Трускавець широко використовується озокерит терапія та грязелікування при захворюваннях хребетного стовпа (артрити, артрози, остеохондрози), периферичної нервової системи, гінекологічних захворюваннях, тому, що це лікування більш ефективне, простіше і вигідніше ніж просте грязелікування.

Було помічено, що терапевтична дія «Нафтусі» значно посилюється навіть при одноразовому застосуванні аплікацій з озокериту. Таким чином, комплекс цінних біологічних і фізико-хімічних особливостей озокериту робить його незамінним.

Фото Трускавця

З’явились запитання? Отримайте консультацію за тел.:
38-097-474-8078, +38-063-267-7665 або напишіть нам: