МОРШИН — ЧАРІВНИЙ КУРОРТ ПРИКАРПАТТЯ

morsh_miniМоршин — відомий бальнеологічний і гастроентерологічний курорт Прикарпаття, розташований на висоті 340 м над рівнем моря в оточенні соснових і листяних лісів. Клімат Моршину дуже м’який: середня температура повітря +20°С влітку, -4°С взимку. Знаходиться далеко від великих промислових центрів (найближчі обласні центри – Львів, відстань 85 км., та Івано-Франківськ, відстань 95 км), завдяки чому зберіг первозданну чистоту природи.

Офіційно курорт Моршин був відкритий у травні 1878 року. Сьогодні Моршин за якістю і ефективності лікування заслужено стоїть в одному ряду з курортами Карлові Вари, Вісбаден, Янош Гуняді та ін.

Курортна зона Моршина знаходиться окремо від житлової частини, практично всі санаторії знаходяться в парковій зоні, яка плавно переходить в ліс. Різноманітні за своїм змістом і хімічним складом мінеральні води Моршина успішно борються з різними хворобами – саме цей фактор забезпечує досить високу привабливість Моршину.

Але Моршин – це не просто можливість оздоровити організм. Велика кількість місць відпочинку дозволить гостям курорту приємно провести час між лікувальними процедурами. Ви зможете використовувати дорогоцінні дні з великою користю для здоров’я тіла і душі: покупатись в найчистішому Моршинському озері, погуляти в лісі, повному грибів і ягід; прогулятися по прекрасній парковій площі недалеко від Мармурового палацу, відвідати Центральний парк. Смачно повечеряти після прогулянки можна у милих кафе і ресторанчиках Моршина.

ЛІКУВАННЯ В МОРШИНІ

mors_lechenieВ основі лікування на курорті – наукове застосування природних лікувальних ресурсів, направлених на збереження чи відновлення здоров’я людей.

На сьогодні Моршин —  це унікальний лікувально-реабілітаційний курорт,  де поряд з природними лікувальними факторами застосовують найновіші досягнення медичної науки і сучасні технології лікувального процесу, здійснюють наукове забезпечення курортної справи. Він має відмінну лікувально-діагностичну базу, чудову відпочинкову інфраструктуру і позиціонує себе як один з найперспективніших курортів  України.

Показання для лікування:

- залишкові явища вірусного гепатиту після закінчення жовтяничного періоду, в неактивній фазі або фазі загасання активності;<br /> - Хронічні гепатити різної етіології, залишкові явища після токсико-хімічних уражень печінки в неактивній фазі, при незначних відхилень функціональних проб печінки, при загальному задовільному стані;<br /> - Панкреатит хронічний рецидивуючий (крім туберкульозного) без схильності до частих загострень, черевні спайки.</p> <p>• везикуліти і цистити.

Захворювання кишечника - хронічні коліти та ентероколіти, різної етіології, легкого та середнього ступеня, крім стенозуючих, туберкульозних, виразкових, бактеріальних і паразитарних форм, поза фазою загострення.<br /> Функціональні розстройста кишечнека - дискінезії кишечника з явищем кишкового стазу або діареєю поза фазою загострення.<br /> Функціональні розлади шлунка з порушенням секреції, рухової активності.<br /> Захворювання шлунка - хронічний гастрит з секретною недостатністю, а також із збереженою та підвищеною секрецією, поза фазою загострення, гастродуоденіт з порушенням секретної і моторної функції шлунка.<br /> Хвороби оперованого шлунка - з приводу виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки з наявністю демпінг і гіпоглікемічного синдрому легкого і середнього ступеня, астенічного синдрому, панкреатиту, гепатиту, холециститу ентероколіту, коліту не раніше ніж через два місяці після операції, при зміцнілому післяопераційному рубці та задовільному загальному стані.<br /> Виразкову хвороба шлунка, дванадцятипалої кишки - у фазі ремісії, неповної ремісії або затухаючого загострення, без рухової недостатності шлунку, схильності до кровотеч, пенетрації і підозри на можливість злоякісного переродження.<br /> Хвороби стравоходу - рефлюкс-езофагіт больовий, диспепсичний, дисфагічна і змішаної форми, легкого та середнього ступеня, поза фазою загострення.<br /> Перігастріти, перідуоденіти, перігепатити, перихолецистити, периколіти - розвиваються на грунті хронічних запалень нетуберкульозного походження, після операцій і травм черевної порожнини, крім форм, ускладнених гнійними процесами, і форм у фазі загострення запального характеру<br /> • жовчнокам'яна хвороба, крім форм, які потребують хірургічного втручання,<br /> • дискінезія жовчовивідних шляхів, жовчного міхура і кишечника,<br /> • латентна форма хронічного панкреатиту без частих загострень,<br /> • хронічні коліти і ентероколіти, крім стенозующих, туберкульозних, виразкових, бактеріальних і паразитарних форм.

Хронічні гепатити різної етіології, залишкові явища після токсико-хімічних уражень печінки в неактивній фазі, при незначних відхилень функціональних проб печінки, при загальному задовільному стані.<br /> Функціональні захворювання жовчних шляхів і жовчного міхура - дискінезії жовчних шляхів жовчного міхура, спазм сфінктера Одді.<br /> Захворювання жовчних шляхів - холецистит, холангіт різної етіології, без схильності до частих загострень, без явної жовтяниці і при нормальній СОЗ.<br /> Жовчнокамяне захворювання - холецистит калькульозний за винятком форм, ускладнених інфекцією та частими загостреннями, а також після хірургічного втручання на жовчних шляхах не раніше ніж через 3-4 місяці після операції.

цукровий діабет;<br /> діатези;<br /> подагра.

острохондрози, гінекологічні хвороби, хвороби сечостатевої системи (в т. ч. Сексуальні розлади) у чоловіків, опорно-рухового апарату, неврози, а також реабілітація потерпілих від аварії на ЧАЕС.

МІНЕРАЛЬНІ ДЖЕРЕЛА МОРШИНА

Унікальні лікувальні джерела Моршина відновлюють пошкоджені клітини печінки, знімають запальні процеси жовчовивідних шляхів, покращують печінковий кровообіг, нормалізують обмінні процеси і є незамінними в лікуванні захворювань печінки, кишечника, підшлункової залози, цукрового діабету, шлунка.

Лікувальний ефект забезпечують мінеральні води та грязі:

Джерело №1
Хлоридно-сульфатна калієво-натрієво-магнієва вода. Ефективне лікування органів травлення, шлунково - кишкового тракту; Посилення жовчогінну, сечегонного і загального оздоровчого ефекту. Виведення радіонуклідів, токсинів, канцерогенів і нітратів. Покращує обмін речовин, імунну та нервову систему. Лікарські рекомендації - при хронічних гастритах із зниженою і нормальною секрецією і кислотністю шлункового соку - при захворюванні печінки, жовчного міхура і жовчовивідних шляхів - при захворюванні товстого кишечника, при виразкових хворобах шлунка та дванадцятипалої кишки.
Джерело №6
Хлоридно-сульфатна калієво-натрієво-магнієва вода. Ефективне лікування органів травлення, шлунково - кишкового тракту. Посилення жовчогінну, сечегонного і загального оздоровчого ефекту. Виведення радіонуклідів, токсинів, канцерогенів і нітратів. Покращує обмін речовин, імунну та нервову систему. Лікарські рекомендації - при гастритах, при виразкових хворобах шлунка та дванадцятипалої кишки при збереженій і підвищеній кислотності - при захворюванні печінки, жовчного міхура і жовчовивідних шляхів - при захворюваннях товстого кишечнику зі схильністю до запорів.
Джерело №4
Гідрокарбонатно-кальцієва вода. Джерело природної столової води «Моршинський». Вода з джерела підходить для щоденного вживання всім без винятку. Лікарські рекомендації - призначається при лікуванні сечокислих діатезів, сечокам'яної хвороби.
Озокерит і грязі
При озокеритолікуванні на організм людини діють наступні фактори: тепловий (поглинання організмом теплової енергії озокериту)
механічний (компресійна дія озокериту, яка сприяє більш глибокому прогріванню)
хімічний (подразнення нервових закінчень асфальтенами і смолами)
біологічний (поступлення в організм біологічно активних речовин, які володіють естрогеноподібною і ацетилхоліноподібною дією).

Озокеритолікування сприяє посиленню кровотоку, розширенню судинної сітки,виведенню токсичних продуктів запалення з патологічного вогнища, покращенню живлення тканин, обміну речовин, процесів регенерації і репарації.

В грязелікуванні використовується торфяна грязь. Відпускаються процедури електрогрязелікування, грязьові тампони ректально і вагінально. Під час прийому процедур грязелікування на організм людини діє механічний, тепловий і хімічний фактори грязі.

Грязелікування поліпшує гемодинаміку внутрішніх органів, розслабляє спазмовані м’язи, розм’якшує спайкові стриктури, посилює обмін речовин, активізує трофічно-репаративні процеси, має протизапальну, болезаспокійливу дію.

Електрофорез грязі – це вид грязелікування, лікувальна процедура, при якій поєднується дія постійного електричного струму невеликої сили і низької напруги та складових речовин торфяної грязі, які вводяться в організм людини за допомогою цього струму. Постійний електричний струм впливає на збудливість тканин, активізує процеси метаболізму, посилює мікроциркуляцію крові та лімфи. Має протизапальну, болезаспокійливу, репаративну, розсмоктувальну дію.

Фото Моршина

З’явились запитання? Отримайте консультацію за тел.:
38-097-474-8078, +38-063-267-7665 або напишіть нам: