СХІДНИЦЯ— ЛІКУВАННЯ І ВІДПОЧИНОК У ГОРАХ

sx_contСхідниця – відносно новий бальнеологічний курорт України, розташована в мальовничих Карпатських горах на висоті 600м. над рівнем моря, в 25 км від курорту Трускавець. Свою популярність курорт отримав завдяки цілющим мінеральним водам, які розташовані вздовж селища і нараховують близько 38 джерел.

Як курорт свою роботу він почав в 1976 році. З цього часу все більше туристів приїжджають на відпочинок в Східниці, а власники готелів з маленьких комплексом будують великі зіркові готелі з європейським сервісом.

Ландшафт Східниці уособлюють урочищі Карпатських гір. Підносячись над долиною на висоті більше 900 метрів, вершини Карпат створюють особливий клімат: зима тут м’яка, з частими відлигами; літо тепле з чергуванням сонячної та хмарної погоди. Середня температура січня −3,4 °C, липня +19 °C.

Навесні і восени можна спостерігати становлення і сходження льодового покриву на швидкохідної річці Стрий, а влітку випробувати себе в якості туриста-водника, підкоряючи на байдарках протягом водяного русла. Але головна перевага курорту в тому, що багаті на чистий кисень ліси хвойні та низькогір’я Карпат дарують неповторну свіжість і глибину дихання будь-якому алергіку, астматику або просто відпочиваючому, який відновлює своє здоров’я.

Близькість Національного парку «Сколівські Бескиди» географічне положення «Східниці», обумовлюють багатий тваринний і рослинний світ. Неповторний пейзаж, тиша і спокій, могутні сосни допоможуть повноцінно відпочити від повсякденної суєти і поправити своє здоров’я.

Лікувальний курорт Східниця володіє багатьма базами розміщення, серед яких є спа-готелі, готелі vip-класу, а також вілли та приватні садиби з сучасними зручностями і комфортабельними номерами. Санаторії Східниці пропонують безліч оздоровчих і лікувальних процедур. Найкращі об’єкти розміщення, які перебувають на курорті, Ви можете подивитися на нашому сайті.

ЛІКУВАННЯ В СХІДНИЦІ

vodaВсім відомо, що свою популярність Східниця отримала завдяки мінеральним джерелам, які за словами фахівців не поступаються відомій Трускавецькій Нафтусі. У 2005 році Східниця отримала нове звання «Всеукраїнський курорт імені Омеляна Стоцького».

Пансіонати починають добудовувати лікувальні корпуси і перейменовуються в санаторії. Вже багато років Східниця функціонує, як бальнеологічний курорт, на території якого розташовані не тільки джерела з мінеральною водою, але і лікувальні корпуси.

Розташування мінеральних джерел Східниці:

№1-при в’їзді зі сторони Борислава в Східниці в лісовій зоні
№3– при в’їзді зі сторони Борислава в Східниці в лісовій зоні
№13, №1с – вул. Зарічна (біля санаторію «Стожари»)
№8, №9, №10 – Бювет, початок вул. Т. Шевченка (поруч з ЛОК «Діанна»)
№15 –в лісовій зоні (біля вілли «У Доктора»)
№2с – вул. Т. Шевченка (недалеко від автовокзалу)
№18с – вул. Котляревського возлн готельно-оздоровчого комплексу “Цитадель”
№5 –вул. Б. Хмельницького (біля комплексу відпочинку«Верховина«,бази відпочинку «Вікторія»)
№25, №26 –в лісовій зоні (біля лікувально-оздоровчої бази «Зелений бір»)

Спеціалізація курорту Східниця:

• хронічні пієлонефрити, латентні форми пієлонефритів, пієлонефрити з аномаліями розвитку нирок і сечовивідних шляхів,<br /> • післяопераційні стани, стани після видалення каменів,<br /> • вроджені ниркові аномалії,<br /> • сечокам'яні хвороби з поодинокими і множинними каменями в нирках і сечовивідних шляхах,<br /> • хронічні простатити,<br /> • везикуліти і цистити.

• хронічні гастрити, панкреатити, езофагіти,<br /> • гепатити, стани після інфекційного гепатиту,<br /> • холецистити і ангіохоліти,<br /> • жовчнокам'яна хвороба, крім форм, які потребують хірургічного втручання,<br /> • дискінезія жовчовивідних шляхів, жовчного міхура і кишечника,<br /> • латентна форма хронічного панкреатиту без частих загострень,<br /> • хронічні коліти і ентероколіти, крім стенозующих, туберкульозних, виразкових, бактеріальних і паразитарних форм.

• хронічні бронхіти і трахеїти,<br /> • емфіземи легенів і бронхіальні астми,<br /> • пневмосклероз та ін.

цукровий діабет;<br /> діатези;<br /> подагра.

обмінно-дистрофічні захворювання хребта, суглобів;<br /> захворювання статевих органів;<br /> функціональні хвороби нервової систем.

МІНЕРАЛЬНІ ВОДИ СХІДНИЦІ

У Східницькому родовищі мінеральних вод сьогодні налічується 38 джерел і 17 свердловин з різним хімічним складом мінеральної води. Для відвідувачів сьогодні доступні води з 10 джерел і трьох свердловин. У родовищі, зосередженому здебільшого у селищі та на схилах прилеглих гір, що входять до складу Національного природного парку «Сколівські Бескиди», є мінеральні води «Нафтуся» чотирьох типів:

1 — слабомінералізована «Нафтуся»
з підвищеним вмістом органічних речовин (сечогінною дією) (джерела 1, 3, 26) та з вираженою жовчогінною дією (джерела 5, 8, 9, 10, 25, свердловини 1 та 18).
3 — хлоридно-натрієва вода
вплив цих джерел на людину вивчається Міністерством охорони здоров'я України.
2 — мінеральна вода типу ``Боржомі``
використовується для профілактики і лікування захворювань, пов'язаних з травною системою, обміном речовин, вживається як столова вода
4 — слабомінералізована залізиста вода
джерела 13 та 15.

Фото Східниці

З’явились запитання? Отримайте консультацію за тел.:
38-097-474-8078, +38-063-267-7665 або напишіть нам: