Характеристика

 • Тривалість: 1 день
 • Країни: Україна
 • Вартість: 245 грн
 • Транспорт: автобус
 • Дати туру: під замовлення
 • Відправна точка: Львів
Короткий опис туру

Мальовничі гори, 5 мінеральних джерел, 300 екзотичних звірів, церква з 2500 мощами, 11 басейнів та 18 саун і бань.

В турі ви відвідаєте:  Меденичі, Східницю, Борислав, Трускавець.

Родзинка туру – відвідування “Royal SPA & Wellness центр” санаторно-курортного комплексу “Luxury Resort” (готелю “Женева”).

Менеджер: Світлана +38 (097) 474-8078, +38 (063) 267-7665

ПІДРОБИЦІ ТУРУ

На Вас чекають:

Меденичі. В цьому селищі знаходиться зоопарк “Лімпопо”, який є одним із найкращих в Західній Україні. На даний час тут проживає більше 300 тварин, що представляють сотні різних видів світової фауни. Гостей зустрічають тигри, рись, пума, леопарди, леви, верблюди, лами, страуси, дикобрази, мавпи …

Східниця. Всеукраїнський бальнеологічний курорт в мальовничих Карпатах, в якому відкрито 38 джерел та 17 свердловин з мінеральними водами різного складу. 10 джерел відкриті для відвідувачів, найвідоміші з яких води типу “Нафтуся”, “Боржомі” та “Бейжа”. Щороку тисячі людей оздоровлюються чистим гірським повітрям та чудодійними водами, запрошуємо і Вас!

Борислав. Колишня нафтова столиця Галичини, яку описував в своїх творах І.Франко, приваблює до себе тисячі паломників у церкву св. Анни (1902р.). Саме тут зберігаються понад дві тисячі мощів різних святих звезених з цілого світу і допомагають віруючим в їхніх проханнях і потребах.

Трускавець. Трускавець – місто-парк, унікальний і найдавніший бальнеологічний курорт Європи, розташований у живописній передкарпатській долині. Містечко всесвітньовідоме своєю лікувальною мінеральною водою “Нафтуся”, яку можна дегустувати в центральному бюветі мінеральних вод. В гостей міста викликають захоплення чудові дерев’яні вілли, побудовані в закопанському стилі (ХІХ-ХХ ст.).

SPA-центр.

Запрошуємо Вас відпочити та відновити сили у “Royal SPA & Wellness центр” санаторно-курортного комплексу “Luxury Resort” (готелю “Женева”). Це один з найкращих SPA-центрів країни, перебуваючи в якому можна подбати про власну красу та здоров’я і отримати масу задоволення.

В цьому Вам допоможуть:

 • 11 басейнів (спортивний та дитячий басейни, внутрішнє джакузі, зовнішнє джакузі з мінеральною водою, 2 басейни з водою Мертвого моря, японське офуро, …);
 • 18 саун і бань (римські терми, турецький хамам, хамам стронг, руська баня, фінська сауна, санаріум, аромасауни, аромагроти, соляні гроти, кедрова, інфрачервона та дитяча сауни …).

Програма туру

 

 • виїзд зі Львова (08:00)
 • Меденичі (огляд зоопарку)
 • Східниця (дегустація мінеральних вод та обід)
 • Борислав (молитви на оздоровлення та благословення мощами)
 • Трускавець (прогулянка центральною частиною міста, дегустація вод та SPA)
 • Львів (повернення о 21:30).

Ціни

ВАРТІСТЬ туру для організованих груп (НЕТТО):

Кількість осіб в групі від 1 до 16 від 17 до 19 від 20 до 24 від 25 до 29 від 30 до 48
Ціна з групи (у грн.) 4578 5447 6142 6597 8024
245 грн./особа, для будь якої кількості осіб в складі збірної групи (виїзд кожного місяця).

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДИТЬ: вхідні квитки в туристичні об’єкти та харчування.

Вартість вхідних квитків:
– зоопарк: дорослі, студенти, пенсіонери – 50 грн., діти (від 5 до 15 років) – 30 грн., діти до 5 років – б/к.
– SPA-центр готелю “Женева” (за 2 години перебування): загальний – 80 грн./особа, діти до 16р. – 60 грн./особа.

Харчування

Обід відбувається в ресторані с. Східниця. Пропоноване меню: грибна юшка, картопляне пюре, свинина тушкована з овочами, салат з квашеної капусти, хліб, компот. Вартість – 65 грн./особа.

Примітки

Увага!  За бажанням організованих груп, можна внести зміни в програму мандрівки, деякі вищенаведені туристичні об’єкти замінити на відвідання:

 • дельфінарію “Оскар” у м. Трускавець (130-200 грн./особа),
 • літературно-меморіальний музей І.Франка у с. Нагуєвичі (10/6/4 грн./особа),
 • зробити прогулянку містом Дрогобич із оглядом унікальних дерев’яних церков (20/5 грн./особа) або музей П.Сагайдачного і Ю.Кульчицького у с. Кульчиці (5/3 грн./особа).

З’явились запитання? Отримайте консультацію за тел.:
38-097-474-8078, +38-063-267-7665 або напишіть нам: